شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تهران، پاسداران

بوستان نهم، پلاک 121، طبقه دوم، واحد نه

تماس با ما

09191690107 - 02122547061

لگو فیزیوتراپی چیستا
شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تماس با ما

02122547061

روش های مدیریت درد در فیزیوتراپی متنوع هستند و متخصصان فیزیوتراپی با توجه به شرایط و نیاز بیمار از آن ها بهره می برند.

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی چیستا ( فیزیوتراپی در پاسداران ) پس از معاینه و ارزیابی دقیق بیماران از بروزترین متدها و پیشرفته ترین تجهیزات فیزیوتراپی برای کمک به بیماران بهره می برند.

فیزیوتراپی یکی از جایگزین‌های ایمن و مؤثر برای داروهای شیمیایی و جراحی های پرهزینه و پرعارضه است که امروزه در بسیاری از بیماری ها و اختلالات ارتوپدیک کاربرد دارد.

فیزیوتراپی برخلاف دارو ، علاوه بر تسکین درد می تواند عامل زمینه ای را نیز درمان کند و از این جهت روش بسیار موثر و کارآمد است.

فیزیوتراپیست ها متخصص حرکت هستند. آنها کیفیت زندگی را از طریق مراقبت عملی، آموزش بیمار و حرکات تجویز شده بهبود می بخشند. برای ارزیابی می توانید مستقیماً با فیزیوتراپیست تماس بگیرید.

فیزیوتراپی یکی از روش های مدیریت و تسکین درد است و شامل درمان‌ هایی است که بر روی پیشگیری و مدیریت آسیب ها و ناتوانایی‌ ها تمرکز دارد. فیزیوتراپی به از بین بردن درد، سرعت بخشیدن به التیام و بازیابی کارایی و حرکت کمک زیادی می‌ کند.

فیزیوتراپی توسط یک فیزیوتراپ حرفه‌ای و آموزش‌دیده انجام می‌شود. فیزیوتراپیست، یک متخصص باتجربه و آموزش دیده بخصوص در زمینه ارزیابی و مدیریت سنتی بیماریها شامل توانبخشی ارتوپتیک، اعصاب و بیماریهای قلبی است.

روش های مدیریت درد در فیزیوتراپی

تمرینات ورزشی

بر اساس تحقیقات انجام شده افرادی که بطور مرتب تمرینات ورزشی را انجام می دهند نسیت به سایر افراد درد کمتری را تجربه می کنند. فیزیوتراپیست ها می توانند تمرینات مخصوص به اهداف و نیازهای شما را تجویز کنند. تمرینات ورزشی علاوه بر کمک به کنترل درد می توانند دامنه حرکتی ضعیف و محدود شده را نیز بهبود بخشند.

منوال تراپی ( تکنیک های درمان دستی )

از سندرم تونل کارپال گرفته تا کمردرد، این نوع متد درمانی در فیزیوتراپی می تواند به طور موثر درد شما را کاهش دهد و حرکت شما را بهبود بخشد. فیزیوتراپیست ها ممکن است از دستکاری، حرکت دادن مفصل و بافت نرم و سوزن خشک و همچنین سایر استراتژی ها در مراقبت شما استفاده کنند.

مدالیته های ضددرد

یکی از روش های مدیریت درد در فیزیوتراپی استفاده از مدالیته های ضددرد همچون الکتروتراپی ، اولترسوند تراپی ، شاک ویو تراپی ، لیزر پرتوان و … است. لیزر درمانی با لیزر پرتوان علاوه بر کمک به تسکین درد با افزایش انرژی در بافت های آسیب دیده ، روند بهبودی را نیز سرعت می بخشد. متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی چیستا در پاسداران با کادری با تجربه و دلسوز خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

گرما و سرما درمانی

استفاده از گرما و سرما از دیرباز برای کمک به تسکین درد مورد توجه بوده اند و امروزه توجه زیادی به آن ها می شود ، گرما سبب افزایش جریان خون در محل آسیب دیده شده و علاوه بر کمک به کاهش درد ، به فرایند بهبودی نیز کمک زیادی می کند. سرما نیز به کاهش التهاب و درد در بافت آسیب دیده کمک می کند ، به همین دلیل سرما و گرما درمانی از روش های مدیریت درد در فیزیوتراپی هستند.

آموزش

فیزیوتراپیست ها همچنین آموزش هایی در ارتباط با نحوه صحیح انجام فعالیت ها برای جلوگیری از وارد شدن فشار به بافت های آسیب دیده بدن و تشدید درد و ناراحتی به بیماران ارائه می دهند که کمک زیادی به مدیریت درد در این عزیزان می کند.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در پاسداران – فیزیوتراپی خوب در چیذر – فیزیوتراپی در اندرزگو – روش های مدیریت درد در فیزیوتراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *