شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تهران، پاسداران

بوستان نهم، پلاک 121، طبقه دوم، واحد نه

تماس با ما

09191690107 - 02122547061

لگو فیزیوتراپی چیستا
شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تماس با ما

02122547061

فیزیوتراپی آسیب های ورزشی، راهی برای تسکین درد، بهینه‌سازی عملکرد فیزیکی و در نهایت بهبود عملکرد ورزشکاران پس از آسیب دیدگی است.

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی چیستا (فیزیوتراپی در پاسداران) در درمان مشکلات اسکلتی عضلانی، شامل آسیب به ساختارهایی مانند مفاصل، رباط ها، عضلات، تاندون ها و اعصاب تخصص دارند. صدمات ممکن است به دلیل یک حادثه آسیب‌زای خاص مانند پیچاندن مچ پا در حین بازی فوتبال یا دررفتگی شانه هنگام سقوط از دوچرخه رخ دهد. جراحت همچنین می تواند به دلیل فشار بیش از حد بدن قبل از اینکه قدرت تحمل آن را ایجاد کند، به عنوان مثال تلاش برای دویدن خیلی زود رخ دهد.

در حالی که بیشتر افراد در هنگام آسیب دیدگی یا درد به دنبال فیزیوتراپی هستند، فیزیوتراپیست ها همچنین می توانند با شناسایی نقص های فیزیکی زمینه ای به پیشگیری از آسیب کمک کنند. با پرداختن به این موارد، می‌توانید خطر آسیب‌دیدگی خود را در آینده کاهش دهید، به‌ویژه اگر قصد دارید ورزش یا نوع جدیدی از ورزش را شروع کنید.

بنابراین، اگر شما هر گونه درد یا آسیبی دارید، چه به دلیل نشستن زیاد پشت میزتان یا به دلیل یک اتفاق ناگوار ورزشی، یا حتی اگر فقط می‌خواهید وضعیت بدنی و عملکرد خود را بهبود ببخشید، متخصصان فیزیوتراپی آسیب های ورزشی می توانند به شما کمک کنند.

فیزیوتراپی آسیب های ورزشی در چه مواردی کمک کننده است؟

در اولین بازدید از شما در مورد مشکل فعلی و تأثیر آن بر زندگی و فعالیت های شما سؤال می شود. فیزیوتراپیست شما می خواهد در مورد آسیب های قبلی، سلامت عمومی پزشکی و اهداف فیزیکی شما بداند. سپس آنها یک معاینه فیزیکی انجام می دهند تا مشخص کنند که کدام ساختار، ساختارهای آناتومیک منبع درد شما هستند و چه عوامل زمینه ای ممکن است در ایجاد مشکل نقش داشته باشند، مانند ضعف یا مسائل بیومکانیکی. از اینجا، فیزیوتر شما یافته ها را مورد بحث قرار می دهد و گزینه های درمانی را با شما برای دستیابی به اهداف خاص خود در نظر می گیرد. برنامه درمانی برای شما طراحی شده است. جلسات پیگیری روند درمان را ادامه خواهند داد و هر گونه تنظیمی را می توان بر اساس نحوه ارائه شما در برنامه انجام داد.

متدهای فیزیوتراپی ورزشی

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی آسیب های ورزشی – فیزیوتراپی ورزشی در تهران – فیزیوتراپی در پاسداران – فیزیوتراپی در اندرزگو – فیزیوتراپی در چیذر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *