شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تهران، پاسداران

بوستان نهم، پلاک 121، طبقه دوم، واحد نه

تماس با ما

09191690107 - 02122547061

لگو فیزیوتراپی چیستا
شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تماس با ما

02122547061

فیزیوتراپی در دروس

فیزیوتراپی یکی از مهم ترین رشته های علوم پزشکی در حوزه توانبخشی است که به افرادی که به هر دلیل دچار بیماری ، آسیب دیدگی و ناتوانی شده اند کمک می کند تا به حداکثر توانایی ممکن برسند.

درمانگر این رشته که فیزیوتراپیست نام دارد خدماتی را ارائه می دهد که حداکثر حرکت و توانایی عملکردی افراد را توسعه ، حفظ و بازیابی می کند.

فیزیوتراپیست هامی توانند در هر مرحله از زندگی ، هنگامی که حرکت و عملکرد به دلایلی همچون افزایش سن ، آسیب ، بیماری ها ، اختلالات ، شرایط یا عوامل محیطی تهدید می شود ، به افراد کمک کنند.

متخصصان این رشته با تمرکز بر سلامت جسمی ، روانی ، عاطفی و اجتماعی به افراد در به حداکثر رساندن کیفیت زندگی خود کمک می کنند.

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی چیستا ( فیزیوتراپی در دروس ) با بیش از دو دهه سابقه درمان تخصصی و با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات فیزیوتراپی خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس بروزترین متدهای درمانی ارائه می دهند.

متخصصان فیزیوتراپی با راهکاری مختلفی به درمان مشکلات جسمی و حرکتی در افراد ( ناشی از اختلالات ارتوپدی یا نورولوژی و … ) کمک می کند و نقش موثری در به حداکثر رساندن توانایی های افراد دارند.

فیزیوتراپی از تکنیک های فیزیکی برای بهبود حرکت ، کاهش درد و سفتی ، سرعت بخشیدن به روند بهبود و افزایش کیفیت زندگی استفاده می کند.

فیزیوتراپیست ها طیف وسیعی از شرایط مرتبط با سلامتی استخوان ها ، عضلات ، سیستم قلب و عروق ، اعصاب و سایر قسمت ها و سیستم های بدن را درمان می کنند.

متخصصان فیزیوتراپی می توانند به افراد در مدیریت بیماری های مزمن ، توصیه های مربوط به سبک زندگی ، تجویز تمرینات و کمک هایی برای کمک به مدیریت بهتر افراد و مشاوره کمک کنند.

متدها و مدالیته های فیزیوتراپی  چیستا ( فیزیوتراپی در دروس )

فیزیوتراپی در درمان چه مشکلاتی کمک کننده است؟

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی چیستا ( فیزیوتراپی در دروس ) خدمات فیزیوتراپی را برای کمک به درمان و توانبخشی طیف وسیعی از افراد ارائه می دهند از جمله :

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در دروس – فیزیوتراپی در پاسداران – فیزیوتراپی در هروی – فیزیوتراپی در فرمانیه – فیزیوتراپی دیسک کمر – فیزیوتراپی شانه – فیزیوتراپی تخصصی ستون فقرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *