شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تهران، پاسداران

بوستان نهم، پلاک 121، طبقه دوم، واحد نه

تماس با ما

09191690107 - 02122547061

لگو فیزیوتراپی چیستا
شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تماس با ما

02122547061

فیزیوتراپی شاخه ای از علوم پزشکی در حوزه توانبخشی است که به پیشگیری و درمان بیماری ها و همچنین ارتقا سطح سلامت جامعه کمک می کند.

این رشته مهم توانبخشی درمانی موثر در بیماری‌ های عصبی، ماهیچه‌ای و اسکلتی است که برای نیل به اهداف درمانی از مدالیته های درمانی مانند الکتروتراپی، لیزر تراپی، منوال تراپی و نرمش های مخصوص بهره می برد.

امروزه نقش فیزیوتراپی در بهبود و درمان بسیاری از بیماری ها و کاهش مشکلات حرکتی ناشی از این بیماری ها به اثبات رسیده است.

فیزیوتراپی روشی ایمن و غیرتهاجمی است در آن از عوامل فيزيکی ، مکانيکی و الکتریکی برای کمک به بهبود شرایط بیماران استفاده می شود.

اصلاح فعالیت های حرکتی، افزایش مهارت های حرکتی، کاهش و از بین بردن محدودیت های حرکتی، تقویت عضلات ارادی و توانمد سازی معلولان و سالمندان از مهم ترین اهداف این روش درمانی هستند.

درمان دستی و تمرین درمانی نیز بخش دیگری از درمان ها را شامل می شود که نقش مهمی در افزایش سطح سلامت و آمادگی جسمانی فرد دارند.

فیزیوتراپی تنها محدود به بهبود سیستم حرکتی بدن نبوده و در بهبود مشکلات سیستم تنفسی، عصبی و قلبی و عروقی نیز مفید و موثر است.

فیزیوتراپیست با آموزش ورزش های درمانی خاص، ماساژ و ورزش در آب مشکلات حرکتی بیماران را بهبود می بخشد.

فیزیوتراپیست با به حداقل رساندن عوارض بيماری ها و عوامل محدود کننده حرکتی نقش موثری در بهبود کیفیت زندگی بیماران دارد.

فیزیوتراپیست با تنظيم ستون فقرات و ساير مفاصل بدن به اصلاح ناهنجار های ایجاد شده می پردازد.

فیزیوتراپییست استخوان ها و بافت های نرم را به گونه ای ماساژ می دهد که درد را تسکین بخشیده و احتمال آسیب مجدد را به حداقل می رساند.

فیزیوتراپی در هروی

متدها و مدالیته ها

فواید و مزایا

موارد کاربرد فیزیوتراپی

 

گروه فیزیوتراپیست های چیستا با تجربه و سوابق کاری بیش از دو دهه و اجرای درمان تخصصی در زمینه های :
Foot, Knee, Hip ، Sport ، Hand, Elbow, Shoulder ، Low Back Pain & Discopathy طب سوزنی و درای نیدلینگ ، حرکات اصلاحی ، بایو فیدبک و تقویت کف لگن در بی اختیاری و آسیبهای دنبالچه ، بیماریهای مغز و اعصاب
بیماریهای مردان ،ماساژ با اهداف کمک به کاهش درد ، بهبود وضعیت و عملکرد اندامها ، تقویت سیستم عصبی عضلانی اسکلتی ، تقویت حس عمقی و تعادل در آسیب های ورزشی و بعد از جراحی های ترمیمی و تعویض مفاصل ، آرتروز ، بیماریهای روماتیسمی ، بیماریهای مغز و اعصاب ، بیماریهای قلب و ریه و … در خدمت بیماران محترم می باشد.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی در پاسداران – لیزر تراپی در هروی – لیزر پرتوان در یخچال – تکارتراپی در دروس – فیزیوتراپی در بوستان نهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *