شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تهران، پاسداران

بوستان نهم، پلاک 121، طبقه دوم، واحد نه

تماس با ما

09191690107 - 02122547061

لگو فیزیوتراپی چیستا
شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تماس با ما

02122547061

کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران

فیزیوتراپی یکی از رشته های مهم علوم پزشکی در حوزه توانبخشی است که به درمان ، توانبخشی و پیشگیری از بیماری ها و اختلالات اسکلتی ـ عضلانی می پردازد.

متخصصان فیزیوتراپی برای تشخیص، درمان و کمک به مدیریت اختلالات سیستم اسکلتی عضلانی و حرکت آموزش دیده اند. فیزیوتراپیست ها از تکنیک ها و ابزارهای مختلفی مانند ماساژ، تحریک الکتریکی، تکنیک های دستی و غیره برای کمک به بیماران خود استفاده می کنند. 

فیزیوتراپی می تواند به شرایط مختلفی از جمله مدیریت و تسکین درد، توانبخشی ورزشکاران پس از آسیب دیدگی، توانبخشی کودکان و سالمندان و درد ستون فقرات و سایر مفاصل بدن کمک کند.

فیزیوتراپی یک روش درمانی است که بر بهینه سازی عملکرد سیستم های متعدد در بدن مرتبط با حرکات متمرکز است. برای تقویت و بازیابی پتانسیل حرکتی در بیمارانی که عملکردهای فیزیکی آنها به دلایل مختلف تحت تأثیر قرار می گیرد، استفاده می شود.

کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران 

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی چیستا ( کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران) با کادری مجرب و متعهد، خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و با استفاده از بروزترین متدها و پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می دهند.

فیزیوتراپیست بسته به تشخیص و شدت علائم بیمار، درمان مناسب را برای یک بیماری خاص تجویز می کند. یک فیزیوتراپیست بسته به شدت آسیب ممکن است بیماران خود را به یک جراح در محل یا به پزشک دیگری ارجاع دهد. فیزیوتراپیست ها همچنین به بیماران آموزش هایی می دهند که با انجام صحیح فعالیت ها از تشدید آسیب دیدگی جلوگیری کنند.

فیزیوتراپیست ها متخصصین حرکت و عملکرد هستند که با بیماران خود همکاری می کنند و به آنها کمک می کنند تا بر اختلالات حرکتی غلبه کنند، که ممکن است از بدو تولد وجود داشته باشد، در اثر تصادف یا آسیب به دست آمده باشد، یا در نتیجه افزایش سن یا رویدادهای تغییر دهنده زندگی باشد.

فیزیوتراپیست با استفاده از درمان دستی (دستکاری و تحرک)، ورزش درمانی، عوامل الکتروفیزیکی، تسهیل، اصلاح وضعیت بدن، تسهیل، مشاوره و آموزش، با انواع مختلفی از بیماری‌های اسکلتی عضلانی و عصبی، درد، ناتوانی و آسیب‌های ورزشی و غیره سروکار دارد.

صدمات جسمی، بیماری‌ها، فلج یا سایر ناتوانی‌ها ممکن است فرد را با محدودیت حرکتی مواجه کند که در برخی مواقع می‌تواند کیفیت زندگی را مختل کند. در این موارد، افراد اغلب فیزیوتراپی را به عنوان وسیله ای برای بازیابی تحرک و کمک به حرکت تجویز می کنند. با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران می توانید شرایط بهتری پس از بیماری یا آسیب دیدگی را تجربه کنید.

در کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران خدمات فیزیوتراپی برای چه بیمارانی ارائه می شود؟

 

کلمات مرتبط :

کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران – فیزیوتراپی در پاسداران – فیزیوتراپی خوب در اندرزگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *