شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تهران، پاسداران

بوستان نهم، پلاک 121، طبقه دوم، واحد نه

تماس با ما

09191690107 - 02122547061

لگو فیزیوتراپی چیستا
شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 9 الی 19

تماس با ما

02122547061

فیزیوتراپی یکی از اقداماتی است که به بدن کمک می‌کند دردها را مدیریت نماید و سلامتی خود را بازیابد. کسانی که از دردهای مزمن دست، پا، گردن و کمر رنج می‌برند می‌توانند با فیزیوتراپی به ارتقا سلامتی خود کمک نمایند. همچنین، کسانی که برخی از اندام‌های خود را جراحی کرده‌اند، می‌توانند با فیزوتراپی هر چه زودتر دوران نقاهت را پشت سر بگذارند. با توجه به این موضوع که رفتن به فیزوتراپی برای این افراد بسیار دشوار است، کلینیک چیستا خدمات فیزیوتراپی در منزل در ایام عید نوروز 1402 را به شما ارائه می‌دهد. در ادامه تلاش می‌کنیم فواید فیزیوتراپی در منزل را در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین کلینیک از تاریخ 5 فروردین ماه 1402 آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی در ایام نوروز می باشیم. 

محیط منزل و بهبودی زودتر

یکی از مواردی که باعث شده است خدمات فیزوتراپی در منزل مورد توجه قرار گیرد بهبودی زودتر و بیشتری است که این افراد بدست می‌آورند. به طور کلی، مشخص شده است که افراد در منزل خود زودتر درمان پیدا می‌کنند تا محیط‌های درمانی. این موضوع برای سالمندان واضح‌تر است و همین مسئله باعث شده است که در بسیاری از کشورهای اروپایی خدمات فیزیوتراپی سالمندان در منزل به آنها ارائه می‌شود. اگر شما سالمندی در خانه دارید، می‌توانید از این خدمات استفاده کنید و به ارتقا سلامتی عزیزانتان کمک نمایید.

جلوگیری از انتقال بیماری

همانطور که می‌دانید زمانیکه به مراکز درمانی می‌روید امکان انتقال بیماری به شما وجود دارد. زیرا افراد با پیشنه‌های مختلف پزشکی به آنجا می‌آیند و اگر کسی کوچکترین بیماری و یا عفونتی داشته باشد، ممکن است آن را به افراد دیگری که قاعدتا سیستم ایمنی ضعیفی دارند انتقال دهند.

به همین دلیل، فیزیوتراپی در منزل می‌تواند به افراد به ویژه سالمندان کمک کند در یک محیط تمیز و عاری از هرگونه میکروبی خدمات درمانی دریافت کنند. این امر نقش مهمی در ارتقا سلامتی و جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های مزمن دارد.

امکان دریافت خدمات در ایام تعطیل از جمله عید

عید نوروز یکی از بزرگترین تعطیلات ایران است که تقریبا کل افرادی که در ایران هستند تعطیل می‌شوند و می‌توانند برای مدتی از کار و زندگی روزمره دور باشند. اما این مسئله برای کسانی که دردهای مزمن دست، پا، گردن و یا کمر دارند دلهره‌آور است. زیرا درد چیزی نیست که به تعطیلی برود!! همچنین، ممکن است برخی از افراد در ایام نزدیک به نوروز عمل جراحی انجام دهند. در این شرایط، این نگرانی همواره وجود دارد که آیا می‌توانم از خدمات فیزیوتراپی در منزل استفاده کنم. کلینیک چیستا خدمات فیزیوتراپی و درمانی را در ایام نوروز 1402 به هموطنان ارائه می‌دهد و آنها دیگر نباید نگران سلامتی خود باشند.

چرا باید از خدمات فیزیوتراپی در عید استفاده کنیم؟

فیزیوتراپی در منزل در زمان تعطیلات از جمله عید نوروز بسیار مفید و اثربخش است. همانطور که می‌دانید در ایام تعطیل اکثر اعضای خانواده در خانه حضور دارند و خودشان می‌توانند بر روند درمان نظارت داشته باشند. از طرف دیگر، زمانیکه افراد در خانه هستند، فرد بیمار از جمله فرد میانسال حس بهتری دارد و این مسئله باعث می‌شود واکنش‌های بهتری به درمان نشان دهد و در نتیجه بهبودی زودتر حاصل می‌شود. فیزیوتراپی در منزل در ایام تعطیل در محیطی آرام و بدون استرس انجام می‌شود و نتایج آن زودتر مشخص می‌گردد.

فواید فیزیوتراپی در منزل چیست؟

زمانی که صحبت از فیزیوتراپی در منزل می‌شود؛ همه افراد تصور می‌کنند این کار جهت تسکین درد انجام می‌شود. اما باید بدانید فواید فیزیوتراپی بسیار بیشتر از این موارد است که برخی از آنها به شرح زیر هستند:
• توانایی حرکت بیماران بهبود پیدا می‌کند.
• افرادی که در ورزش آسیب دیده‌اند می‌توانند با این روش درد را کاهش دهند و سریعتر به ورزش بازگردند.
• عدم تعادل بیماران تا حد بسیار زیادی رفع می‌شود.
• بیماری‌های مزمن مانند آرتریت مدیریت می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *